Sportowy Dzień Wiosny

23 marca 2005r. nasza szkoła obchodziła Dzień Wiosny. Specjalnie na tę okazję przygotowano szereg atrakcji.

Sportowe zmagania miały miejsce na Hali Gwardii. Imprezę rozpoczął popis pingpongistów. Następnie zaprezentowali się judocy. Efektownym rzutem na matę popisały się nasze panie wicedyrektorki, pokonując pana Sebastiana Tałaja – opiekuna szkolnej sekcji judo. Reprezentacje poszczególnych klas walczyły o zwycięstwo w biegach sztafetowych. Najlepiej zaprezentowały się klasy Ig, Ib, IIgh, IIe, IIIg i IIId.

W przerwach między konkurencjami sportowymi mogliśmy obejrzeć pokazy taneczne przygotowane przez uczennice naszej szkoły. Ciekawy był również mecz piłki nożnej między  nauczycielami i uczniami, który zakończył się triumfem tych ostatnich.

Jak przystało na Dzień Wiosny nie zabrakło konkursu na najciekawiej wiosennie przebraną klasę. Największą fantazją wykazali się uczniowie klasy Ig.

To święto szkoły stało się również okazją do wręczenia dyplomów za osiągnięcia sportowe wyróżniającym się zawodnikom Jedenastki.